Стоев: Съдийството бе неадекватно

Снимка: Lap.bg
Ето какво сподели старши треньора на Лудогорец Стойчо Стоев след скандалната загуба от Литекс с 2:4.

"Беше добър мач. Съдийството бе неадекватно. Не говоря, че е било целенасочено. Видя се от първите минути. Изобщо не искам да го коментирам. Поздравявам отбора на Литекс, който успя да си вкара положенията.

Не казвам, че Литекс ни победи случайно. Имаше смешни отсъждания. Това е футболът. Двата отбора се стремяха да играят футбол. Мачът се изнерви много от неговите отсъждания. Щом и на мен нервите не ми издържаха.

Много грешки имахме особено през първото полувреме. През второто полувреме изнесохме играта и тръгнахме ва банк. За съжаление ние не успяхме да вкараме гол през първото полувреме, докато Литекс си реализира създадените положения.

Трябва да коригираме грешките, които допуснахме. До май месец има още толкова мачове, че ние може би не сме изиграли дори 1/3 от мачовете, които ни предстоят."