Малшанс за Лудогорец в Букурещ, Стяуа бие с 1:0 (ВИДЕО)

Лудогорец загуби от Стяуа с 1-0 в Букурещ. Срещата се игра на стадион "Национал арена" пред 37 000 зрители.

Още в 4-ата минута имаше опасност пред вратата пазена от Владислав Стоянов, но топката излезе в аут.

Няколко минути по-късно след корнер за Стяуа, Шукала засече топката с глава, но отново в аут.

В 32-ата минута Мисиджан опита шут от далеч, но твърде неточно.

Минута по-късно бе отсъдена дузпа в полза на Стяуа, която бе блестящо спасена от Владислав Стоянов.

В 40-ата минута Кайсара центрира в наказателното поле на Стяуа, но топката бе избита в корнер.

В 45-ата минута Кипчиу остана сам срещу Стоянов, но стражът на "орлите" изчисти в корнер.

В 53-ата минута Адриан Попа направи добър пробив и стреля, но неточно в страни от вратата на Владислав Стоянов.

В 72-ата минута имаше два поредни корнера за Лудогорец, но до гол така и не се стигна.

В 88-ата минута падна първото и единствено попадение в срещата и бе дело на Кипчиу от Стяуа. Той остана непокрит и успя да вкара топката в далечния ъгъл на вратата на Лудогорец.

Реванша е след седмица в София на стадион "Васил Левски".