Лудогорец U17 падна с 0:1 от Берое в Разград (СНИМКИ)

Берое U17 надделя с 1:0 при гостуването си на връстниците си от Лудогорец в среща от IV кръг на Елитната юношеска група до 17 години.

Във всичките 80 минути двата отбора не се страхуваха да атакуват противниковите врати, което предразположи двубоят да протече динамично и изпълнен с положения.

С успеха се увенчаха „заралии“, които успяха да измъкнат победата пет минути преди изтичането на редовното време. Светомир Георгиев отне топка в центъра на терена по отличен начин и потърси Калоян Динев, който изведе намиращия се на границата на големия пеналт Цветелин Атанасов на стрелкова позиция. Без подготовка нападателят шутира в горния ляв ъгъл на вратата, матирайки стража на „Лудогорец“ за 0:1.

Голмайсторът за Берое след попадението се обърна с расистки обиди към феновете наблюдавали срещата на живо и част от ръководството на клуба. Веднага след това той бе заменен от треньора на старозагорци, а след това се наложи да се извини на разградската публика.