Юношите на Лудогорец паднаха с 4:0 от Ливърпул (ВИДЕО)

Снимка: Gong.bg
Лудогорец претърпя тежко поражение от Ливърпул с 0:4 в пърия си мач от Младежката Шампионска лига, която се провежда успоредно с турнира на първите отбори. Двубоят се игра на „Лангтрий парк“.

Домакините превъзхождаха разградския тим през цялото време и заслужено се поздравиха с успеха.

Първото попадение падна в 30-ата минута. След добра атака на Ливърпул отляво, последва центриране в наказателното поле и Синклер засече от близо в мрежата на Лудогорец.

В рамките на 2 минути паднаха още два гола за Ливърпул - в 38-ата минута след продължителна атака Клиъри стреля с глава, вкарвайки за 2:0, непосредствено след това последва изключително бърза атака на домакините отдясно, топката бе пусната успоредно на линията на наказателното поле, откъдето Алекс О`Ханлън реализира третото попадение в мача.

През второто полувреме бе оформен крайният резултат, след като Уилсън изпълни пряк свободен удар, топката се удари в десния стълб, върна се в наказателното поле и Синклеър добави за 4:0.