Лудогорец победи Черно море с 2:0 (ВИДЕО)

Лудогорец победи съперника си от Черно море с 2-0 в Разград. Срещата от 13-ия кръг на "А" група се игра на стадион "Лудогорец Арена". Точни за "орлите" през второто полувреме бяха Вандерсон и Върджил Мисиджан.

Още във 2-ата минута Хамза получи от Кайсара и остана сам срещу вратаря на Черно море, но топката мина в страни от вратата.

В 21-ата минута Вандерсон опита да прехвърли вратаря на Черно море след грешка на Кирил Котев, но топката излезе в аут.

В 43-ата минута Мисиджан остана сам срещу Пиргов, стреля, но топката се отби право във вратаря на гостите.

В 53-ата минута Мисиджан получи в наказателното поле на Черно море, нямаше пространство за директна стрелба, подаде на Вандерсон, който вкара за 1-0.

В 65-ата минута Абало стреля след пас на Хамза, но право във вратаря на Черно море.

В 74-ата минута Мисиджан финтира защитник на Черно море, след което стреля и вкара за 2-0.