Борбен Лудогорец не се даде на Ливърпул (СНИМКИ)

Орлите от Разград завършиха 2:2 с Ливърпул на националния стадион "Васил Левски". Лудогорец успя да изравни резултата в 89-та минута след като поведоха още в 2-та минута след попадение на Абало. След това попадение Ливърпул показа класата си и след няколко неуспешни атаки Ламбърт се възползва от грешка в защитата на домакините и изравни резултата.

След това срещата беше предимно равностойна, но в 37та минута Хендерсън успя да отбележи нов гол, като така завърши и първата част.

През второто полувреме двата отбора показаха равностойна игра и имаше няколко удара по посока на вратите, но след намеса и на Стоянов и на Миньоле резултата беше запазен.

В края на двубоя домакините упражниха натиск и с много бора успяха да изравнят след гол на Терзиев с глава.