Лудогорец би Риека след пълен обрат (ВИДЕО)

Снимка: Пресслужба на ПФК Лудогорец
Лудогорец победи хърватския Риека с 2-1. В 26-ата минута Марко Весович вкара от фаул за 0-1. В края на първото полувреме Козмин Моци изравни след прекрасно изпълнена дузпа. В 52-ата минута Роман Безяк се разписа за 2-1.

В 7-ата минута Мисиджан стреля, но топката излезе в аут. Малко по-късно Дяков опита шут от далече, но топката мина високо над напречната греда.

В 19-ата минута Лудогорец имаше шанс за гол. Златински стреля, след което топката се отби във вратаря на хърватите и попадна в краката на Кишада, който стреля, но нацели напречната греда.

В 45-ата минута бе отсъдена дузпа за Лудогорец и прекасно изпълнена от Козмин Моци.

В 52-ата минута Марселиньо пусна към Безяк, който вкара за 2-1.

В 67-ата минута Риека имаха възможност за гол, но след успешна намеса на Владо Стоянов до такъв не се стигна.

В 74-ата минута Риека имаха възможност за изравняване на резултата, но топката мина над вратата на Лудогорец.

До края на срещата и двата отбора си размениха по няколко атаки, но не се стигна до нищо сериозно.

Следващата контрола на Лудогорец е срещу Спартак (Москва) в събота.