Лудогорец с категорична победа над ЦСКА (СНИМКИ и ВИДЕО)

Снимки: ludogorec.net
Лудогорец победи ЦСКА с 4:0 в Разград. Точни за "зелените" бяха Александър Барт, Марселиньо, Върджил Мисиджан и в добавеното време на втората част Кишада.

В 4-ата минута Николич получи топката непокрит в наказателното поле и само добрата намеса на Владислав Стоянов предотврати голът в полза на гостите.

В 30-ата минута Роман Безяк направи невероятен пропуск. Словенецът бе изведен сам срещу вратаря, но стреля в страни.

В 36-ата минута Лудогорец поведе след попадение на Александър Барт от корнер, до който се стигна след коварен изстрел на Марселиньо и намеса на Уваренко, която доведе до ъгловия удар.

В 42-ата минута Безяк стреля с глава, но право в ръцете на стража на гостите.

В 64-ата минута Марселиньо удвои резултата.

В 81-ата минута Мисиджан вкарва трети гол на ЦСКА и оформя класическа преднина. Отлична атака на домакините доведе до третия гол във вратата на Уваренко.

В добавеното време на втората част Кишада оформи крайното 4:0.