Лудогорец разгроми Ботев с 3:1 (ВИДЕО)

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 3:1 като гост в мач от XXVIII кръг на "А" група. Точен за "зелените" на два пъти бе Кишада във 2-ата и 41-ата минута, а малко преди края Вандерсон бе точен за 3-0. Иршак в 89-ата минута вкара почетното попадение за Ботев.

Още в 15-ата секунда Лудогорец имаше шанс да поведе в резултата, но топката запратена от Марселиньо уцели гредата.

Във втората минута на срещата, след грешка на Камаков, Кишада се възползва и отбеляза първото попадение в срещата за 0-1.

В 6-ата минута Лудогорец имаше шанс за гол, топката стигна до Марселиньо, който стреля от границата на наказателното поле, но топката мина в страни от вратата.

В 41-ата минута Кишада остана напред сам с топката, след което стреля към вратата и вкара за 0-2!

В 77-ата минута Огнянов стреля от воле, но Стоянов успя да избие в ъглов удар.

В 85-ата минута Вандерсон изскочи от дълбочина и заби топката в мрежата на домакините за 0-3!

В 89-ата минута Томаш Иршак със страхотен удар изпрати топката в мрежата на Лудогорец.