Лудогорец и ЦСКА не успяха да си вкарат (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец и ЦСКА завършиха при резултат 0-0. Срещата се игра на стадион "Българска армия" в София.

В 8-ата минута Мисиджан напредна, пусна към Марселиньо, който стреля слабо и топката излезе в аут.

Около 25-ата минута на двубоя ЦСКА направи няколко поредни атаки към вратата на Лудогорец, от която последната бе най-опасна, Сънди стреля, но Владо Стоянов се справи.

В 43-ата минута Ешпиньо стреля, но в аут.

В 47-ата минута Кишада успя да вкара, но попадението бе отменено поради отсъдена засада.

Малко след началото на втората част играта бе прекъсната. Феновете на ЦСКА запалиха факли и димки в сектор "Г", няколко минути по-късно играта бе подновена.

В 77-ата минута Николич остана сам срещу Владислав Стоянов, но стражът на Лудогорец успя да избие с крак.

Десет минути по-късно Александър Барт бе изгонен заради втори жълт картон.

В 94-ата минута Христо Златински стреля от пряк свободен удар, но топката излезе в аут.