Лудогорец вдигна четвъртата поред след равенство с Берое (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец и Берое завършиха последния си мач от "А" група за сезон 2014/15 с равенство 1:1. Точен за Берое бе Станислав Костов, а попадението за домакините бе дело на Христо Златински от дузпа.

Още в 6-ата минута Златински опита да изненада Пиргов с директен удар от пряк свободен удар, топката бе избита от стража на Берое, но съдиите отсъдиха аут.

До края на първата част попадения нямаше, като и двата отбора си размениха по няколко сериозни атаки пред двете врати.

В 66-ата минута падна първото попадение в срещата-дело на Станислав Костов във вратата на Лудогорец. Антон Огнянов се включи вляво, поведе си с гърди и върна към дузпата, а там Костов бе непреклонен за 0-1.

В добавеното време на втората част бе отсъдена дузпата за Лудогорец и реализирана от Христо Златински.

След края на двубоя Берое вдигна купата за второ място, а Лудогорец получиха златните си медали за четвърта година поред.