Лудогорец с трета поредна победа в Турция

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец победи украинския Заря (Луганск) с 2-1. Точни за "зелените" бяха Натанаел от дузпа и Михаил Александров малко преди последния съдийски сигнал.

На стадиона присъстваха и собствениците на отбора Кирил и Георги Домусчиеви.

В 23-ата минута Козмин Моци напусна принудително терена, а неговото място зае младия Венцислав Керчев. Румънецът получи болки в кръста, но нищо сериозно.

Украинците поведоха в резултата след гол в 28-ата минута след центриране на Желко Любенович към Михаил Сиваков, който вкара за 0-1.

В 38-ата минута Кишада имаше възможност да изравни, но пропусна.

В 72-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на Лудогорец, която бе успешно изпълнена от Натанаел, който впечатли с изявите си в срещата.

В 87-ата минута Цветелин Чунчуков пусна към Михаил Александров, който реализира победното попадение.

Следващата контрола на Лудогорец в Турция е на 31 януари, от 19 часа срещу Стяуа Букурещ.