Моци отново шамароса Стяуа, Лудогорец бие с 3:0 (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Лудогорец победи Стяуа с 3:0 в контрола, играна в турския курорт Белек. Разписалите се във вратата на румънския тим са Моци в 14-ата минута, Кишада в 40-ата, а в самия край Чунчуков оформи крайния резултат.

Груба грешка на румънския вратар откри положение пред Вандерсон в 13-ата минута, но той спечели само корнер. След изпълнението на корнера, центрираната топка бе засечена от Моци, който откри резултата в 14-ата минута.

Лудогорец доминираше през първото полувреме. в 40-ата минута удар от дистанция на Кишада намери горния ляв ъгъл на вратата и увеличи резултата за орлите.

Второто полувреме за Лудогорец се появиха в игра Минев, Ангуло, Анисе, Чунчуков и юношата на отбора Д. Александров.

Две възможности бяха пропуснати от Кишада и Вандерсон през 69-ата и 71-ата минута. Единствената възможност за гол за румънците се откри пред резервата Карп в 85-ата минута, но той не засече точно топката.

В края заменилият Кишада Чунчуков с глава оформи крайният резултат - 3:0.