Моци се завърна с гол, Лудогорец бие с 2:0 Локо (Пд) (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец продължи победната си серия след като победи Локомотив Пловдив с 2:0. Точни за "орлите" бяха Марселиньо и Козмин Моци.

Първото полувреме се редуваха атаки и на двата отбора. В 20-ата минута бе отменен гол на гостите поради игра с ръка на Мартин Райнов. Две минути по-късно домакините успяха да открият резултата като след атака на Вандерсон и Джонатан Кафу, Марселиньо бе точен във вратата на Пловдивчани. Малко след това Кешеру имаше възможност да отбележи, но топката попадна във вратаря на гостите. По-късно в 42-ата минута след друга атака Козмин Моци вкара за 2:0.

През второто полувреме Лудогорец допуснаха много пропуски. Неточни бяха Клаудиу Кешеру в 61-ата минута и Жуниор Кишада в 85-ата. В края на мача пропуск допусна и Джоди Лукоки, който стреля далеч в аут от изгодна възможност.