Лудогорец и Цървена звезда с реми 2:2 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net
Лудогорец и Цървена звезда не успяха да се победят в мач от 3-ти предварителен кръг на Шампионската лига. Срещата между двата тима завърши при резултат 2:2. Точни за "орлите" бяха Джонатан Кафу през първата част и Клаудиу Кешеру през втората.

В първите минути на срещата двата отбора не показаха нищо интересно. В 12-ата минута Лукас Саша центрира към Марселиньо, който опита удар с глава, но в страни от целта.

Две минути по-късно Марселиньо допусна грешка и сърбите организираха атака, която бе спряна от стълба в отбраната на Лудогорец - Козмин Моци.

В 31-ата минута Марселиньо стреля от дистанция, но топката рикошира и излезе в корнер.

В 43-ата минута Джонатан Кафу откри резултата след като получи от Моци, премина през защитата на Звезда, финтира вратаря и вкара за 1:0.

В 48-ата минута Цървена звезда изравни резултата след гол на Катай.

В 66-ата минута Канга вкара за 2:1.

Десет минути по-късно Клаудиу Кешеру изравни резултата след страхотен гол.

Реваншът е след седмица в Белград във вторник от 21:30 ч.