Малшанс за Лудогорец срещу Арсенал в София

Снимка: ludogorets.com
Лудогорец изигра поредния си вълнуващ мач в Шампионската лига и геройски загуби 2:3 английския гранд Арсенал. Българският първенец сензационно поведе на именития си съперник с два гола до 15-ата минута на Кафу и Кешеру, но "топчиите" се върнаха в мача до почивката чрез Джака и Жиру.

През второто полувреме разградчани можеха отново да поразят вратата на Арсенал, но Вандерсон пропиля два огромни шанса. Едва в 88-ата минута лондончани стигнаха до пълния обрат, благодарение на Месут Йозил, който вкара хеттрик във вратата на Лудогорец в първия мача между двата отбора.

Така тимът на Георги Дерменджиев остава на четвъртото място в група "А" с точка след четири изиграни мача, колкото има третият Базел, загубил тази вечер 1:2 от ПСЖ.