Ден почивка след победата над Етър

Снимка: Dariknews.bg
Футболистите на Лудогорец получиха ден почивка след победата с 4:0 над Етър в късния мач от 11 кръг на "А" група. Ивайло Петев пусна играчите до вторник, когато е първото занимание за седмицата. В събота шампионите гостуват на Славия на стадиона в "Овча Купел". До двубоя с "белите" "орлите" ще се готвят по програма. Ивайло Петев е предвидил едноразови тренировки на клубната база.

Заради серията от тежки мачове през последния месец Петев и асистентите му дадоха почивка на някои основни фигури в домакинството на Етър. Френският защитник Александър Барт остана извън групата, като на негово място в стартовите единадесет попадна Козмин Моци. Румънецът отбеляза и първия си гол в официална среща за Лудогорец. Почивка получи и Марселиньо.