Пародията в Перник свърши: Децата на Миньор - Лудогорец 0:7

Миньор (Перник) и Лудогорец играят при 0:7 в мач от 24-ия кръг на "А" група. Първото попадение вкара в 10-ата минута Мирослав Иванов, който получи отличен пас от Емил Гъргоров и след техничен изстрел с десния крак без проблем вкара в домакинската врата. На 2:0 покачи Иван Стоянов в 31-ата минута. Дяков копна топката към Йордан Минев, левият защитник подаде с едно докосване на Стоянов, който без проблем простреля Славчев. Пет минути след това отново Иван Стоянов вкара след пас отдясно на Шоко. В 38-ата минута Стоянов покачи на 4:0 с третото си попадение след силен изстрел от 2 метра.

В 59-ата минута Марселиньо нахлу отдясно в наказателното поле на домакините и подаде с пета към резервата Кашчелан, който вкара първия си гол в "А" група и по този начин покачи резултата на 5:0. В 64-ата минута Лудогорец вкара пореден гол след пас на Марселиньо и техничен изстрел на Димо Бакалов покрай стража на домакините.

Президентът на Миньор (Перник) Никифор Вангелов сътвори поредния цирк в родния футбол, след като нареди на треньорите да пуснат предимно юноши в днешния мач. Така чуковете играят срещу един от претендентите за титлата само с трима футболисти от първия състав - Венци Василев, Томислав Павлов и Ивайло Стоянов. Всички останали са от юношеските формации, които далеч не са най-добрите дори за възрастта си.

Вангелов твърди, че това е протест на клуба срещу БФС. Логично и феновете на перничани, които имат желание да гледат футболната пародия на стадиона са твърде малко.

МИНЬОР - ЛУДОГОРЕЦ 0:7