Празненствата в Разград могат да започват! Лудогорец е шампион за четвърти пореден път (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец разгроми Локомотив София с 4-1 и по този начин триумфира за четвърти пореден път в родната "А" група.

Домакините решиха всичко още през първото полувреме, когато голове на Марселиньо(32) и Кишада(45) отвориха преднина от две попадения до полувремето, обезкуражвайки напълно "железничарите". През втората част два бързи гола на Кишада(48) и Мисиджан(56) направиха резултата доста внушителен. Даниел Генов вкара почетното попадение за столичани след точно изпълнен пряк свободен удар в 66-та минута и оформи крайния резултат от 4-1 в полза на разградчни.

Първото попадение падна след страхотна бърза контраатака, в която Марселиньо и Мисиджан размениха двойно подаване и кариоката завърши хладнокръвно, за да изведе "орлите" напред в резултата. В добавеното време на първата част, Кишада със силен диагонален изстрел направи Божидар Митрев безпомощен.

Вторите четиридесет и пет минути започнаха ударно за Лудогорец. Жуниор Кишада направи резултата класически три минути след началото на второто полувреме, изправяйки на крака феновете, които видяха попадението от новооткритата трибуна "Моци". Не измина много време, за да падне и четвъртия гол. Дани Абало с невероятен пас, намери откъсващия се Мисиджан и последният не сбърка. Генов вкара почетния гол за Локомотив Сф от пряк свободен удар. До края на срещата мачът се доиграваше.

Лудогорец на връх 70-тия си рожден ден триумфира за четвърти пореден път като шампион на България и стана вторият отбор след ЦСКА с най - много спечелени поредни шампионски титли.