СНИМКИ: Лудогорец U15 би Славия с 3:0 в първата среща от 1/2 финалите на републиканското

Снимки: ludogorec.net
Лудогорец U15 изигра поредния силен мач и разгроми Славия с 3:0 в първия полуфинал от републиканското първенство. Реваншът е в петък (26 юни) от 10,30 ч. в „Овча Купел“. Пред 300 зрители на стадион „Балканфарма“ в Разград момчетата на Радослав Комитов и Диян Ангелов не оставиха никакви шансове на съперника, като пропуснаха дори по-изразителен успех. Георги Георгиев откри резултата в 3-ата минута. 2:0 направи Хюсеин Хюсеинов в 14-ата, а крайното 3:0 оформи Любослав Златков в 59-ата минута.

„Срещнаха се двата може би най-добри отбори в България на тази възраст. Радостен съм, че взехме този отлична преднина. Имахме доста положения, като можехме да спечелим с по-голям резултат“, заяви треньорът Радослав Комитов.

U15: Лудогорец - Славия 3:0 | 1/2 финал републиканско първенство

Съставът на Лудогорец: Дамян Дамянов, Светослав Славчев, Антонио Ангелов, Георги Вълчев, Николай Томов, Кристиян Кънчев, Станислав Вълчев, Георги Стоянов, Хюсеин Хюсеинов, Георги Георгиев, Димитър Митков

Влезли като резерви: Любослав Златков, Евгени Димитров, Георги Павлов, Василен Марков

Старши треньор: Радослав Комитов