Лудогорец II размаза Септември (Симитли) и записа първа победа в "Б" група (СНИМКИ)

Лудогорец II с първа победа в "Б" група след 5:0 срещу Септември (Симитли). Няколко от играчите на "А" отбора отново подсилиха тимът състезаващ се във втората дивизия сред тях бяха Кишада, Мишо Александров и Витиня.

В 18-ата минута Кишада откри резултата, малко по-късно Янаки Смирнов бе точен за 2-0. В 28-ата минута Антонио Георгиев направи резултата класически.

Останалите попадения за Лудогорец II паднаха през второто полувреме. В 80-ата минута отново Янаки Смирнов се разписа за 4-0, а в продълженията резервата Кристиян Михайлов вкара за крайното 5-0.

Следващата неделя Лудогорец II приема Литекс II, часът на срещата ще бъде уточнен допълнително.

ОЩЕ СНИМКИ

Лудогорец 2: Георги Аргилашки, Христо Попадийн, Венцислав Керчев, Александър Георгиев, Витиня, Антонио Георгиев, Олег Димитров - к, Михаил Александров, Ерик Почански, Янаки Смирнов, Кишада

Резерви: Емил Господинов, Кристиян Михайлов, Златко Бонев, Кристиян Китов, Боримир Карамфилов, Денислав Александров, Георги Кънчев.

Старши треньор: Веселин Бранимиров