Лудогорец разгроми със 7:0 Монтана

Снимка: Венко Венков
Лудогорец разгроми със 7:0 новака Монтана в последен мач от 3-тия кръг на Елитната юношеска група до 17 години и оглави класирането по голова разлика пред Литекс. Двата тима единствени са с пълен актив.

Тимът от Монтана пък е без спечелени точки. Домакините поведоха още в 6-ата минута чрез централния защитник Преслав Петров. Вторият и третият гол паднаха в края на полувремето, отбелязани от Томас Цвятков в 32-рата и отново Петров в 36-ата.

Никола Цветанов се разписа в трети пореден двубой на Лудогорец в 48-ата, преди Денислав Александров да опъне мрежата за 5:0 в 56-ата.

Последните две точни мишени са на сметката на Томас Цвятков в 61-вата и 68-ата, когато нападателят оформи своя хеттрик и крайното 7:0.