Лудогорец тотално надигра Динамо Загреб и се разписа с 3:0 (ВИДЕО и СНИМКИ)

Снимка: LAP.bg
Лудогорец победи Динамо Загреб с 3:0 в София. Първия гол в срещата падна в 14-ата минута след центриране на Шоко, след което Марселиньо свали топката и Кишада бележи с глава.

В 23-ата минута грешен пас на вратаря на Динамо за малко да доведе до втори гол, но Кишада се размина с топката. В 26-ата минута добра комбинация създаде пространство за Мисиджан, но той прати топката високо над вратата.

В 34-ата минута след грешка на вратаря на Динамо, който изчисти право в краката на Мисиджан, а той напредна и с изящен удар отбеляза за 2:0 с помощта на дясната греда.

Още във втората минута на второто полувреме Шоко получи шанс да вкара нов гол, но Зеленика изби. В 61-вата минута Кейсада влезна в наказателто поле но се забави с удара и Динамо избиха.

В 64-ата минута Светослав Дяков стреля в далечния десен ъгъл след нова грешка на Динамо в защита и бележи за 3:0.

Привържениците на Динамо Загреб така и не бяха допуснати на срещата.

В 75-ата минута Владо Стоянов уверено боксира центрирането на Халилович от пряк свободен удар. Малко преди края отново Халилович стреля над вратата от много удобен пряк свободен удар.