Лудогорец смаза уелския Конас Куей (СНИМКИ И ВИДЕО)

Снимки: Пресслужба на ПФК Лудогорец
Лудогорец победи уелския Конас Куей със зрелищното 7-0. Два гола в срещата отбеляза крилото Даниел Абало. Освен Абало точни бяха Кишада, Вандерсон, Марселиньо, новото попълнение Абел Анисе и Роман Безяк.

Първото попадение в срещата падна след пас на Вандерсон към Кишада, който вкара с глава. Няколко минути преди края на първата част Дяков подаде към Вандерсон, който остана сам срещу вратаря и се разписа за 2-0.

След началото на втората част Стойчо Стоев направи 9 смени, в игра останаха само Чворович и Моци. В 67-ата минута Златински стреля към вратата, но топката попадна в Дани Абало, който вкара за 3-0.

Марселиньо бе автор на четвъртото попадение в срещата. В 76-ата минута Дани Абало вкара втория си гол в срещата след извеждащо поадаване на Христо Златински. 5-0!

Минути преди края точен за 6-0 бе новото попълнение Абел Анисе. Влезлият като резерва голмайстор на Лудогорец Роман Безяк оформи крайното 7-0.

Следващата контрола на Лудогорец е срещу Динамо (Букурещ) на 8 юли от 21:30 ч.