Лудогорец победи Ботев (Пд) с 2:1 като гост (ВИДЕО)

Лудогорец победи съперника си от Пловдив, Ботев с 2:1 като гост. Още в 6-ата минута Даниел Абало откри резултата за зелените. Малко след началото на второто полувреме Безяк бе точен за 0:2, а 3 минути преди края на редовните 90, Иван Цветков бе точен от дузпа за крайното 1-2.

В 6-ата минута Дани Абало откри резултата след като получи топката от Мисиджан и стреля право във вратата на Ботев.

Малко по-късно Огнянов опита удар към вратата на Лудогорец, но без успех.

До края на първата част и двата отбора си размениха по няколко атаки, но нищо конкретно.

Пет минути след почивката Абало подаде към Безяк, но топката бе засечена от Терзиев, но в крайна сметка топката достигна до нападателя на Лудогорец и той вкара за 0-2.

Малко преди края на редовните 90 минути, Козмин Моци игра с ръка в нак. поле на Лудогорец и бе отсъдена дузпа, която бе изпълнена от Иван Цветков за 1-2.

Следващата среща на Лудогорец е срещу Ливърпул на Анфийлд от 21:45 българско време на 16 септември.