Лудогорец приключи с евроучастието си за този сезон (ВИДЕО)

Снимка: AP
Лудогорец загуби от Реал Мадрид с 4-0 на "Сантяго Бернабеу". Още в 18-ата минута "зелените" останаха с човек по-малко след показан директен червен картон на Марселиньо за игра с ръка на границата на голлинията.

Още в 3-ата минута Абало се справи между трима и пусна за Марселиньо, който стреля след рикошет в ръцете на Навас, но до гол не се стигна.

В 14-ата минута Ияраменди изведе Иско сам срещу вратаря, но Стоянов се справи.

Освен червеният картон за Марселиньо в 18-ата минута бе отсъдена и дузпа в полза на "белия балет", която успешно бе реализирана за 1-0 от Кристиано Роналдо.

В 38-ата минута Кроос центрира от корнер, Бейл надскочи Мишо Александров и вкара с глава за 2:0!

В 52-ата минута Бейл нахлу през центъра и избра да бие ниско и технично, Владо Стоянов не трепна и лови!

В 58-ата минута Дяков стреля, Навас изби в корнер изпод гредата!

В 69-ата минута Вандерсон овладя в наказателното поле на Реал, направи и финт, но ударът му бе блокиран!

Десет минути по-късно топката бе свалена за Арбелоа, който от няколко метра стреля, а Владо Стоянов спаси, но зад голлинията, след което съдиите прецениха, че има гол за Реал Мадрид!

Две минути преди края на редовните 90 Медран шутира с левия крак и след рикошет в крака на Анисе топката попадна във вратата на Лудогорец за крайното 4:0!