В 100 минутен мач Левски и Лудогорец не успяха да се победят (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net (архив)
Левски и Лудогорец завършиха при 1-1 срещата от 12-и кръг на "А" група в София. Левски откри в 39-ата минута, а Клаудиу Кешеру изравни в 60-ата.

През първите минути на мача нямаше сериозни удари към двете врати до 32-ата минута, в която Веселин Минев стреля от далеч, но Милан Борян улови.

В 35-ата минута Сисиньо не успя да засече топката на два метра от вратата на Левски, след като оставен напълно непокрит от защитата на столичани.

В 39-ата минута центриране на Живко Миланов се превърна в попадение след удар в страничната греда.

В 45-ата минута Марселиньо пропусна да отбележи за 1-1.

В началото на втората част двубоя бе прекъснат поради вложена видимост от пиротехниката, която бе запалена от феновете на Левски.

В 60-ата минута от пряк свободен удар Клаудиу Кешеру бе точен за крайното 1-1.

В 74-ата минута Вандерсон преодоля стражът на Левски, след което не успя да вкара и топката излезе в аут.