Няколко играчи от Лудогорец с болки след загубата с 1:3 от Риека

Снимка: Gong.bg
Лудогорец загуби първата си контролна среща срещу Риека с 1:3, а освен това някои от футболистите на българския шампион бяха сериозно понаритани от яките хървати. Най-сериозни болки изпитва Йордан Минев, който ще мине обстоен медицински преглед преди да се разбере какво е положението му. Иван Стоянов и Марселиньо също получиха различни удари от съперника. Стоянов бе ритнат още в началото на двубоя, но изигра пълно полувреме. Марселиньо получи удар през втората част, когато футболист на Риека му влезе грубо отзад.

Новото попълнение Христо Златински също получи удар в глезена при единоборство със съперников футболист.

Все още не е ясно до колко са сериозни травмите на играчите и ще могат ли да се включат пълноценно в утрешните занимания.

Веднага след мача футболистите на Лудогорец под строй бяха изпратени на възстановяване в модерния СПА център на хотела, в който са настанени.