Лудогорец и Металург не успяха да си вкарат (ВИДЕО)

Снимка: Gong.bg
Лудогорец изпусна да победи украинския Металург Донецк, в който играе българинът Велизар Димитров. Последната контрола на австрийска земя, на българския шампион завърши без голове – 0:0. В 83-та минута българите пропуснаха дузпа след слаб шут на Марселиньо. Разградчани имаха повече голови положения, но нямаха шанс след възможности, които се откриха пред Платини, Иван Стоянов, Безяк и Марселиньо. Много добър мач за Лудогорец направи новото попълнение Фабио Ешпиньо, който изигра 90 минути, започвайки като вътрешен халф и завършил мача като ляво крило. За Металург Донецк освен Велизар Димитров играха още познатите в България бивши футболисти на Левски и ЦСКА Зе Соарес, Жуниор Мораес и Грегъри Нелсън.