Лудогорец продължава напред в турнира "Купа на България" след равенство срещу Берое (ВИДЕО)

Снимка: Dariknews.bg
Лудогорец и Берое завършиха с резултат 1:1 в мач-реванш от 1/8 финалите за Купата на България. Първото попадение в срещата бе автогол на Здравко Илиев в 4-ата минута, а в 41-ата минута Венци Христов отбеляза за 1:1.

Първото попадение в срещата падна още в 4-ата минута след като Кишада получи пред наказателното поле на Берое и опита скрит пас към Марселиньо. Макар че той бе далеч от кълбото Джоман и Здравко Илиев посегнаха за топката и последния отбеляза автогол.

След гола Лудогорец овладя ситуацията на терена и домакините изглеждаха объркани. В 41-ата минута Пенев центрира от фаул в нак. поле на гостите, където защитник на Лудогорец не изчисти добре и топката попадна във Венци Христов, който изравни резултата.

Малко преди края на редовните 90 минути Иван Стоянов бе изведен очи в очи с Караджов, но ударът му по диагонала премина покрай вратата.