Лудогорец с класика срещу Локо Пд (ВИДЕО)

Снимка: БГНЕС
Лудогорец победи Локомотив Пд с 3:0. Точни за орлите бяха Мисиджан, Александров и Безяк.

Още в 10-ата минута Лудогорец имаше шанс да поведе с 1:0, но тогава Мишо Александров нацели страничната греда.

В 24-ата минута Йордан Господинов изби много лошо центриране от корнер, след което топката стигна до Мисиджан и той бележи за 1:0.

В 42-ата минута Жуниор Кайсара намери Михаил Александров и крилото с хубав изстрел от движение от границата на наказателното поле не остави шансове на Господинов за втори път.

Два удара в ръцете на Владислав Стоянов изчерпаха опасностите пред вратата на домакините, докато за Йордан Господинов отново имаше повече работа, макар че и разградчани не блеснаха с някакви особено интригуващи атаки.

В 77-та минута Безяк реализира 10-тото си попадение за сезона, Кайсара пусна топката успоредно на голлинията отдясно и Безяк я изпрати право в мрежата за 3:0.