Лудогорец победи Берое с 1:0 в Стара Загора (ВИДЕО)

Снимка: Венко Венков
Лудогорец надви Берое с 1:0 в Стара Загора след гол на Върджил Мисиджан в 23-ата минута.

В 11-ата минута Безяк стреля от дистанция, но Караджов изби топката в корнер. Малко по-късно Мидижан се измъкна отдясно след две центрирания топката излезе в корнер за гостите.

В 23-ата минута Лудогорец поведе след хубава атака на Кайсара, който напредна по дясното крило и центрира към Върджил Мисиджан, който засече топката и я прати в мрежата зад Караджов за 0:1.

В последните 15 минути на първото полувреме Берое опита да притисне съперника си в търсене на изравнително попадение, но опитите им не дадоха желания резултат и домакините се оттеглиха на почивката с гол пасив.

В 79-ата минута Йордан Минев изведе Роман Безяк зад отбраната на старозагорци и веднага стреля, но нямаше късмет и разтресе гредата зад Караджов.

След тази победа Лудогорец остава на първо място в А група с 6 точки преднина пред Литекс.