Лудогорец започна годината с победа над Пирин (Благоевград) (СНИМКИ и ВИДЕО)

Снимки: LAP.bg
Лудогорец победи като гост в контролна среща отбора на Пирин (Благоевград). Срещата бе изиграна на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Първото попадение в срещата бе дело на Кишада. Четири минути по-късно отново той беше точен за 2:0.

В 22-ата минута Себастиан Ернандес изпълни пряк свободен удар от около 20 метра и прати топката в мрежата на домакините за 3:0. В 41-ата минута Кишада пропиля шанса си да реализира четвърто попадение в полза на Лудогорец.

В 66-ата минута Туджаров шутира отдалеч, но Владо Стоянов не успя да реагира и топката влезе във вратата за 1:3! В 75-ата минута новото попълнение Йерун Луму вкара страхотен гол, след като Марселиньо му спря топката и от движение холандецът с левия крак от около 20 метра завъртя кълбото в долния десен ъгъл.

Две минути по-късно след центриране от корнер Моци подаде топката с глава към Мантула, който отблизо вкара за 1:5.