ЛУДОГОРЕЦ С ИСТОРИЧЕСКА ПОБЕДА В РИМ (ВИДЕО)

Снимка: Иван Иванов (LAP.bg)
Лудогорец победи Лацио насред Рим с 1:0. Точен за "орлите" от Разград бе Роман Безяк в 44-ата минута. В началото на двубоя капитана на Лудогорец Светослав Дяков пропусна дузпа.

В 13-ата минута Марселиньо блокира удар след изпълнението на корнера, а след това Кайсара изчисти далеч напред. В 35-ата минута отново Марселиньо след изпълнение на свободен удар опита да нацели вратата, но сантиметри го разделиха от гол.

Няколко минути след началото на втората част дузпа бе отсъдена и за Лацио, която бе спасена от Владислав Стоянов.

В 55-ата минута Дяков остави своите с 10 човека на терена след втори жълт и съответно червен картон. В 73-ата минута Каванда получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Йордан Минев.

Малко преди края Златински не успя да намери центриране на Кишада. След това Йордан Минев шутира силно от 30 метра, но встрани от вратата.