Стойчо Стоев: Не съм доволен от първата част

Снимка: LAP.bg
Ето какво сподели старши треньора на Лудогорец Стойчо Стоев след разгрома над Пирин (Гоце Делчев) в Разград.

"Наистина трудно превключихме от вълна Лига Европа към "А" група. Малко мудно влязохме в мача. Беше въпрос на време, докато вкараме първия гол, после знаехме, че ще има още. Бях ядосан на почивката при 0:0, но предупредих играчите си, че Пирин сами няма да си вкарат попадение.

Направихме доста ротации и това бе шанс за играчи, които получават по-малко шанс. Не съм доволен от първото полувреме, но за сметка на това се представихме добре през втората част. Има цяла седмица за подготовка за мача с Литекс, след това ще мислим за Валенсия. Ние знаем, че и първенството е важно. Разликата между Европа и шампионата у нас е огромна. Това е проблем."