Лудогорец на първо място в редовния сезон на "А" група след равен с Литекс (ВИДЕО)

Снимка: ludogorec.net
Лудогорец и Литекс завършиха при резултат 0:0 в Ловеч. При изключително тежките атмосферни условия двата отбора не успяха да реализират попадения в срещата.

Още в 6-ата минута Цветков отне топката от Дяков, след което напредна през центъра и шутира мощно, но топката мина над гредата. Минута по-късно Мисиджан стреля към вратата на ловчанлии, но вратаря Александров улови.

В 16-ата минута Кайсара се включи по десния фланг и върна в наказателното за Марселиньо, който веднага стреля, но мократа топка мина през ръцете на вратаря и излезе на сантиметри в аут.

Малко преди края Мишо Александров получи вдясно и стреля силно към близкия ъгъл, но Евгени Александров боксира в корнер.