Лудогорец надви Литекс в Ловеч (ВИДЕО)

Литекс и Лудогорец завършиха при резултат 1:2 в полза на гостите от Разград. Головете в срещата отбелязаха Христо Златински в 13-ата минута, Козмин Моци в 25-ата и Мирослав Манолов в 75-ата минута.

Първия гол стана, след като Христо Златински изпълни свободен удар от малък ъгъл, топката отскочи пред вратаря на Литекс, който не успя да я извади и топката влезе във вратата. В 25-ата минута отново след грешка на вратаря на Литекс, Златински отново изпълни коварен свободен удар, след което стражът не успя да хване топкат и Козмин Моци се възползва и отбеляза за 2:0.

В 41-ата минута Кишада изскочи сам срещу вратаря, но защитник на Литекс успя да му отнеме топката, след което кълбото достигна до Дани Абало, който стреля, но Александров лови.

В 75-ата минута Златинов центрира от свободен удар, след което се получи разбъркване в наказателното поле на гостити и численото превъзходство на оранжевите надделя и Миро Манолов отблизо вкара за почетния гол на Литекс в срещата.