Шампионски завършек за Лудогорец (СНИМКИ и ВИДЕО)

Отбора на Лудогорец победи Черно Море на Лудогорец Арена с резултат 3:1 и така завърши сезона с нова победа.

Срещата започна много добре за домакините като Ернандес изведе Шоко и последния откри резултата още в 9-та минута. Отбора на Черно Море бе решен да извади всичко възможно от този двубой и мотивацията им даде резултат три минути след попадението на Шоко. Валери Домовчийски изведе Стенли Окоро сам срещу Владислав Стоянов и той реализира изравнителния гол.

В 19-ата минута Жуниор Кишада даде преднина на своя тим. Бразилецът направи двойно подаване с Христо Златински и след като изкочи сам срещу вратаря, прати кълбото в мрежата за 2:1.

В 42-ата минута Светослав Дяков извърши ново нарушение срещу Домовчийски, този път на границата наказателното поле. Людмилов отсъди фаул, като Бекир Расим стреля доста добре, а Владислав Стоянов изчисти в корнер, от който не произлезе нищо опасно.

В 88-ата минута юношата на Лудогорец Кристиян Китов вкара трето попадение. 17-годишният талант отбеляза след удар по тревата от границата на големия пеналт. Това беше и крайния резултат в тази среща.