Юношите до 21 г. смазаха Хасково с 5:0 в Разград

Снимки: Антон Анастасов (Razgrad Photo News)
Лудогорец U21 победи връстниците си от Хасково с 5:0. Резултата бе открит от Преслав Антонов в 6-ата минута след подаване на колумбиеца Себастиан Ернандес.

Второто попадение в срещата бе дело на Томас Цвятков. До края на първата част не паднаха повече попадения.

В 58-ата минута Денислав Александорв бе точен за 3-0, а малко по-късно Себастиан Ернандес повдигна резултата за 4-0.

Последното попадение в срещата за 5-0 бе дело на новото попълнение в школата на Лудогорец - Стивън Петков.

Освен Ернандес, който бе виновник за реализирането и на петте гола от А отбора на Лудогорец участие взе и централния бранител Александър Александров.

Съставът на Лудогорец: Аргилашки - Джамов, Марем (к), Ал. Александров, Михайлов - Китов, Димитров - Кънчев, Ернандес, Цвятков - Антонов.