Лудогорец подчини Локомотив (Пд) като гост с 4:1 (ВИДЕО)

Лудогорец победи с 4-1 като гост Локомотив (Пловдив) на стадион "Лаута". Кишада се разписа на два пъти, а по-късно резултата покачиха Вандерсон и Мисиджан. Малко преди края Карагерен вкара почетното попадение за Локомотив.

В 12-ата минута Кишада вкара за 0-1 след грешка на Йордан Господинов, който се чудеше към кой да подаде, но Кишада го изпревари и вкара.

Няколко минути по-късно отново Кишада бе точен за 0-2 след пас на Вандерсон.

В 31-ата минута Камбуров стреля от пряк свободен удар, но Чворович се справи.

Малко след това Кишада подаде към Анисе, който пусна към Вандерсон, след което последният запрати топката в мрежата на Локомотив за 0-3.

След началото на втората част Мисиджан вкара за 4-0 след като остана сам срещу вратаря на домакините.

В първата минута от добавеното време на втората част Карагерен вкара почетния гол за Локомотив (Пловдив).