Лудогорец размаза Литекс с 4:1 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец заслужено победи Литекс след 4:1 в Разград. За "орлите" се разписаха Марселиньо, Мишо Александров, Хамза и Вандерсон. Почетния гол за Литекс отбеляза Асприля.

Още в 12-ата минута Дани Абало пусна пас към Марселиньо, който заби топката във вратата на "оранжевите".

В 42-ата минута Марселиньо пропусна отлична възможност да отбележи вторият си гол в мача и да направи аванса на "орлите" по - комфортен. Изстрелът на кариоката бе право във вратаря на гостите.

Три минути по-късно Мишо Александров бе точен за 2-0.

В 57-ата минута Литекс можеше да намали резултата след меле в наказателното поле, но Ангуло изчисти топката от гол линията след удар на играч в "оранжево".

Няколко минути по-късно Хамза вкара за 3-0.

В края на редовните минути Вандерсон отбеляза за 4-0, но малко след неговото попадение Асприля върна едно попадение във вратата на Лудогорец.

Следващата среща на Лудогорец е в сряда срещу Ботев (Враца) за Купата на България.