СНИМКИ: Лудогорец U19 падна от Дунав (Русе) с 1-2

Старшата възраст на Лудогорец набор 1996/97 загуби от връстниците си от Дунав (Русе) с 1-2 в Разград. Срещата се игра на стадион "Балканфарма" от 16 ч. днес.

През първото полувреме по-настоятелния отбор бе този на "зелените", но до гол така и не се стигна.

Малко след началото на втората част бе отсъдена дузпа за Дунав, която бе успешно реализирана за 0-1. Десетина минути по-късно Томас Цвятков изравни резултата.

В края на срещата играч на Дунав успя да пробие през защитата на Лудогорец и да вкара за крайното 1-2.

Съставът на Лудогорец: Тодор Ценов, Петър Петров, Преслав Петров, Даниел Цветомиров, Кристиян Джамов, Кристиян Китов - к, Кристиян Михайлов, Денислав Александров, Георги Кънчев, Томас Цвятков, Мартин Кирилов

Старши треньор: Атанас Димов