Лудогорец победи Хасково с 3:1 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец победи Хасково след 3-1 в Разград. Срещата от 12-ия кръг на "А" група се игра на стадион "Лудогорец арена".

Хасково откри още в 6-ата минута след контраатака, която завърши с удар към вратата, след което топката срещна страничния стълб на вратата, но топката достигна до Куруджиев, който успя да вкара първото попадение в срещата за 0-1.

По-късно в 37-ата минута Лудогорец изравни резултата след попадение на Марселиньо, който се възползва разбъркването в наказателното поле на Хасково и успя да вкара за 1-1.

В добавеното време на първата част бе отсъдена дузпа, която бе реализирана от Козмин Моци за 2-1.

Последното попадение в срещата падна в 52-ата минута и бе дело на Дани Абало. Защитник на Хасково не успя да изчисти топката след центриране от корнер, при което Дани Абало се възползва и с плътен удар заби топката в мрежата на гостите за 3-1.

Следващата среща на Лудогорец е в сряда срещу Базел на стадион "Васил Левски".