Базел U19 отново победи Лудогорец, "зелените" загубиха с 6:0

Снимка: Иван Иванов (ludogorets.com)
Лудогорец записа четвърта поредна загуба в Младежката Шампионска Лига. "Зелените" загубиха с 6:0 от Базел в Швейцария. Преди две седмици отново срещу Базел, но в София, Лудогорец загуби с 0:5.

През първото полувреме не паднаха голове, като и двата тима имаха по няколко добри ситуации за гол, но нищо не бе реализирано.

В 51-ата минута Албиан Айети откри резултата за домакините, малко по-късно Вебер вкара за 2:0. Три минути след това Манзамби оформи за класическото 3:0.

В 74-ата минута Николас Хунцикер вкара за 4:0, малко по-късно Седрик Итен покачи до 5:0.

Последното попадение в срещата бе дело на Манзамби в добавеното време на втората част.

Българският тим остава последен в групата с 0 точки и голова разлика 0:18.

БАЗЕЛ (U19): Цимерман, Муменатлер, Фишер (77-Ибердамай), Пачеко, Ад. Айети, Вебер (62-Пикел), Манзамби, Хузер, Кани, Ал. Айети (62-Итен), Хунцикер

ЛУДОГОРЕЦ (U19): Господинов, Керчев (83-Петров), Михайлов (77-Кирилов), А. Георгиев, Юсуфов, Любомиров, Цвятков, Димитров, Китов, Кънчев (66-Джамов), Александров