Лудогорец надви Локо (Пд) с 2:0 (СНИМКИ и ВИДЕО)

Лудогорец победи Локомотив (Пловдив) с 2:0 в Разград. Срещата от кръг на "А" група се игра на стадион "Лудогорец Арена". Първото попадение за Лудогорец бе дело на Дани Абало, през втората част се разписа и Хамза от дузпа, като преди това бе изгонен вратаря на Локо (Пд) за нарушение срещу Мисиджан.

В 17-ата минута Дяков пусна пас към Абало в опит да го изведе, но топката се оказа твърде бърза и излезе в тъч.

В 31-ата минута Хамза прати топката във вратата на Господинов, но голът не бе зачетен заради засада, като след повторението останаха съмнения, че всъщност няма засада.

В 37-ата минута Марселиньо подаде към Кайсара, който пусна към Абало, след което последният успя да опъне мрежата на Локомотив за 1-0.

В 55-ата минута Господинов излезе да посрещне Хамза, но го фаулира грубо, след което получи директен червен картон и дузпа за Лудогорец. Дузпата бе реализирана от Хамза за крайното 2-0.