Александър Барт иска допълнителни тренировки по време на паузата

Защитникът на Лудогорец Александър Барт иска да тренира допълнително въпреки почивката, която получи неговият отбор. Французинът изигра първия си мач от няколко месеца насам, като записа 90 минути при победата с 2:0 над Локомотив Пд.

"Чувствам се много добре, имаше някои грешки, но треньорите ще правят анализ. Мисля, че на този етап беше важно да запиша минути, тъй като имах доста контузии", каза Барт след мача.

Той ще тренира допълнително през тези два дни, за да навакса кондиционното си състояние. Именно Барт ще трябва да замести Козмин Моци в центъра на отбраната. В началото на сезона французинът беше гласен за титуляр заедно с Моци, но получи травма при гостуването на Дюделанж от квалификациите на Шампионската лига.