СНИМКИ: Лудогорец U17 биха Локо (Пд) с 4:0

Юношите на Лудогорец до 17 г. победиха връстниците си от Локо (Пд) с 4:0. Срещата от XVII кръг на Елитната юношеска група до 17 г. се игра на базата "Спортен Център Лудогорец".

В 17-ата минута Марчело Тенев успя да се измъкне от защитата на Локомотив (Пловдив) и откри резултата в срещата.

В 28-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на Лудогорец, която бе успешно изпълнена от Мирослав Георгиев за 2-0.

Десетина минути по-късно капитанът Светослав Ковачев отново опъна мрежата на пловдивчани за 3-0.

За крайното 4-0 се разписа Юнуз Юнуз.

Съставът на Лудогорец: Васил Симеонов, Атанас Карачоров, Иво Колев, Иван Великов, Сердар Юсуфов, Илия Юруков, Мирослав Георгиев, Стелиян Стоянов, Юнуз Юнуз, Светослав Ковачев - к, Марчело Тенев.

Резерви: Георги Славков, Лъчезар Захариев, Живко Станимиров, Кристиан Аначков, Веселин Отман, Али Бозев, Еге Реват.

Треньор: Милан Чирич

Следващата среща на Лудогорец U17 е срещу Векта (Пловдив) във вторник от 14 ч. на базата "Спортен Център Лудогорец".