СНИМКИ: Лудогорец U17 размаза Векта (Пд) с 9:0

Юношите на Лудогорец до 17 г. разгромиха връстниците си от Векта (Пловдив) с 9:0. Гостите от Векта завършиха срещата с човек по-малко заради червен картон на един от играчите.

В 21-ата минута Илия Юруков откри резултата, минута по-късно се разписа и капитанът Светослав Ковачев. За 3-0 в 26-ата минута бе точен Стилиян Стоянов, минута по-късно се разписа и Юнуз Юнуз.

В 37-ата минута Сердар Юсуфов опъна мрежата на гостите за 5-0.

През втората част точни бяха Мирослав Георгиев в 44-ата минута, а в 56-ата минута отново Георгиев се разписа и от дузпа за 7:0.

До края на срещата "зелените" реализираха още две попадения в 62-ата и 79-ата минута дело на Али Бозев и Еге Реват.

Съставът на Лудогорец: Георги Славков, Атанас Карачоров, Иво Колев, Иван Великов, Сердар Юсуфов, Илия Юруков, Мирослав Георгиев, Стелиян Стоянов, Юнуз Юнуз, Светослав Ковачев -к, Марчело Тенев.

Резерви: Васил Симеонов, Лъчезар Захариев, Живко Станимиров, Кристиан Аначков, Васил Василев, Али Бозев, Еге Реват.

Треньор: Милан Чирич