Лудогорец и Динамо (Москва) не успяха да се победят (ВИДЕО)

Лудогорец и Динамо (Москва) не успяха да се победят. Двата отбора завършиха 1-1 в контрола играна в Турция. Точен за руския тим бе Вальбуэна в 35-ата минута. Марселиньо изравни в 58-ата.

В 3-ата минута Дани Абало направи добър пробив отдясно и намери Кишада в полето на Динамо, но централният нападател на "орлите" се засуети и топката му бе избита от Самба.

В 23-ата минута Ернандес стреля, но топката среща бранител от стената и излезе в ъглов удар.

В 35-ата минута Валбуена вкара от пряк свободен, французинът прати топката в далечния ъгъл на Владо Стоянов.

В 57-ата минута след отличен пробив на Христо Златински отдясно топката бе пусната към Кайсара, който бързо извади към Марселиньо и последният с точен удар в долния десен ъгъл вкара за 1-1.