Лудогорец завърши лагера в Испания с победа над Динамо (Киев) (ВИДЕО)

Лудогорец победи украинският Динамо (Киев) с 2-1 в последната си контрола от лагера в Испания. В 60-ата минута Дани Абало откри, минута по-късно Безяк удвои, а две минути след второто попадение във срещата Виталий бе точен за крайното 2-1.

Още в 5-ата минута Марселиньо имаше възможност да вкара, но топката мина в страни от дясната греда.

В 33-ата минута Ешпиньо стреля от пряк свободен удар, но право във вратаря на Динамо.

През втората част до 60-ата минута двата отбора си размениха по няколко атаки, но нищо сериозно.

В 60-ата минута Ешпиньо пусна към Абало, който вкара за 1-0.

Минута по-късно Безяк на опразнена врата вкара за 2-0, след като Анисе финтира стражът на Динамо.

В 63-ата минута Динамо върна един гол във вратата на Лудогорец, след като Владо Стоянов не успя да отреагира на време.

В 75-ата минута имаше опасност за Лудогорец, но топката мина в страни от вратата пазена от Владислав Стоянов.

Това бе последната контрола на Лудогорец в Испания. Утре отборът се прибира в България, където ще се готив за предстоящия мач с Берое от 1/8 финалите за Купата на България.